Dalinkimės informacija su visais

Bitcoin – kas tai?

Jei dar nežinote – Bitcoin (BTC) – virtuali valiuta. 2009 m. Bitcoin’ą sugalvojo programos kūrėjas, paslaptingas programuotojas, pasivadinęs Satoshi Nakamoto vardu. Tais pačiais metais kilo didžioji pasaulio ekonomikos krizė, kuri paskatino nuvertėti gana didelį skaičių valiutų. Tai žmonėms parodė koks pinigais gali būti nestabilus.

Galbūt tai ir paskatino žmones domėtis valiutų alternatyvomis. Bitcoin remiasi visai kitu principu – ši valiuta remiasi ne į tai, kaip kinta ekonomika, tačiau į tai, kiek žmonių pasaulyje naudojasi valiuta. Paprasčiau tariant, kuo ši valiuta populiaresnė, tuo ir brangesnė.

Nenuostabu, kad populiarėjant Bitcoin’ui, vis daugiau įmonių siūlo apsipirkimo būdą būtent Bitcoin’ais.

Kur galima išleisti Bitcoin pinigus?

Šiuo metu Bitcoin’ais galima atsiskaityti vis daugiau kur. Pradedant nuo smulkių prekybininkų, baigiant stambiomis kompanijomis.

Dar 2013 m. Lietuvoje jau buvo galima atsiskaityti Bitcoin valiuta. Apie tai rašė naujienų portalas technologijos.lt: Lietuvoje jau galima atsiskaityti už taksi paslaugas ir Bitcoin valiuta

Netgi Microsoft vartotojai gali pirkti vaizdo žaidimus, filmus ir aplikacijas Windows ir Xbox parduotuvėse Bitcoin valiuta.

Kaip pradėti naudotis Bitcoin?

  1. Naudotis Bitcoin nėra sudėtinga, ir tai gali daryti kiekvienas. Pirmas dalykas, apie ką turėtumėte pagalvoti, prieš pradėdami pirkti Bitcoins ar kitas kriptovaliutas – suprasti šios valiutos veikimą. Galima rasti nemokamus mokymus, tačiau pagalvokite, jei ta informacija tikrai naudinga, ar gi ją atiduos nemokamai? Internete apstu klaidinančios informacijos. Straipsnio pabaigoje bus pateiktas rekomendacija, kur galima nesunkiai išmokti investuoti ir užsidirbti iš Bitcoin.
  2. Pasirinkite poreikius atitinkančią ir saugią piniginę. Ne Lietuvoje veikiančių virtualių Bitcoin piniginių tikrai netrūksta. Populiariausias rasite čia. Su Bitcoin pinigine galėsite pradėti disponuoti bitcoin’ais.
  3. Jau turėdami Bitcoin piniginę įsigyti bitkoinų galite nesudėtingai – kaip ir su įprastinėmis valiutomis, bitkoinų galite įsigyti iš keityklos nusipirkdami jų už įprastinius pinigus, tarkime, eurus. Atsiminkite, kad atsidarydami Bitcoin piniginę vienoje ar kitoje svetainėje savo virtualų turtą perduodate tvarkyti jiems. Visada yra tikimybė, kad Bitcoin vertė nukris, tačiau internete gausu prognozių, kad tai nenutiks dar ilgai. Bitcoin veikia nuo 2009 m., tačiau net ir šiuo metu su kiekviena diena vis įgauna didesnę vertę, kodėl vis dar neįšokus į traukinį? Žinoma, siūlytina investuoti tik tuos pinigus, kurie jums nėra „gyvybiškai“ svarbūs.

Geriausias kriptovaliutų ir Bitcoin pinigines aprašiau straipsnyje: https://genijai.lt/geriausia-bitcoin-pinigine-top-pinigines/

Kaip išmokti investuoti ir sėkmingai uždirbti iš Bitcoin valiutos?

Kaip jau minėjome, šiais laikais internete gausu mokomosios informacijos, bėda ta, kad dauguma yra nenaudinga, dažnai net ir klaidinanti. Tai yra kiekvieno pasirinkimas, tačiau mokytis geriausiai yra iš geriausių ir jau išbandžiusių, dar geriau – tos srities profesionalų. Galite pažiūrėti milijonierius, kurie pasitiki Bitcoin ir savo pinigus investavę būtent į Bitcoin:

Neleisk, kad tave pinigai valdytų, išmok valdyti pinigus pats!

Norint kuo daugiau uždirbti iš Bitcoin nereikia daug laiko, tačiau gerai išmanant techniką, galima tikrai lengvai uždirbti. Į traukinį įšokti dar galite! Rekomenduoju e-knygą (ebook) vos tik už 10 dolerių! Pasiskaitykite šį puslapį, o tada jau žinosite ar norite uždirbti iš Bitcoin, ar ne.

Kaip uždirbti iš Bitcoin e-knygaBitcoin ebook

 

Asmeniškai, pats investuoju į Bitcoin ir šiuo metu džiaugiuosi rezultatais. Sėkmės, draugai!