Dalinkimės informacija su visais

Bitcoin piniginė – TOP 5 geriausios online Bitcoin piniginės

Šiame puslapyje – Bitcoin piniginė – geriausios Bitcoin piniginės ir jų palyginimas. Bitcoin yra pati populiariausia kriptovaliuta, todėl daugiausia piniginių yra kuriamos laikyti tik Bitcoin (Bitcoin piniginė), tačiau yra ir kitų kriptovaliutų: Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Zcash (ZEC), Dash, Ripple (XRP) ir Monero (XMR). Bitcoin piniginę susikurti yra labai lengva, jums tereikia atsisiųsti programėlę į telefoną, planšetę ar kompiuterį, užsiregistruoti ir Jūs jau turite Bitcoin piniginę. Tai galima padaryti ir per naršyklę. Bitcoin piniginė yra geriausias pasirinkimas, su bitcoin pinigine galėsite pradėti investiciją ir uždirbinėti pinigus. Populiariausia, saugiausia ir geriausia kriptovaliuta neabejotinai yra Bitcoin (todėl geriausias pasirinkimas – Bitcoin piniginė). Bitcoin piniginės sukūrimas yra labai lengvas. Siūliau šiame puslapyje pateiktas Bitcoin pinigines. Jas pateikiu žemiau esančioje lentelyjė.

#1 Copay
Copay piniginė. Bitcoin piniginė. Bitcoin piniginės.
#2 GreenAddress
Greenaddress piniginė. Bitcoin piniginė. Bitcoin piniginės.
#3 BTC.com
BTC.com piniginė. Bitcoin piniginė. Bitcoin piniginės.
#4 Bitcoin Core
Bitcoin core piniginė. Bitcoin piniginė. Bitcoin piniginės.
#5 AirBitz
AirBitz piniginė. Bitcoin piniginė. Bitcoin piniginės.
Download Copay (Free) Download GreenAddress (Free) Download BTC.com (Free) Download Bitcoin Core (Free) Download AirBitz (Free)
Saugumas Geras Geras Geras Geras Geras
Kompiuterio programėlė Win, OSX, Linux, Chrome ext. Chrome extension BTC.com website Win, OSX, Linux None
Mobilus, planšetė iOS, Android, Win Phone iOS, Android iOS, Android Nėra iOS, Android
Geriausias: Bitcoin Geriausias:
Bitcoin
Geriausias:
Bitcoin
Geriausias:
Bitcoin
Geriausias:
Bitcoin

Pažvelgus į lentelėje esančius palyginimus, akivaizdu, kad geriausia kriptovaliuta yra Bitcoin. Todėl su Bitcoin pinigine galėsite pradėti savo kelionę į investiciją, pinigų saugomiją ne tradiciniu pavidaluar tiesiog išbandyti! Esu parašęs straipsnį apie Bitcoin: Bitcoin – kaip uždirbti iš šios valiutos sėkmės?

Kaip susikurti Bitcoin piniginę?

Norint tapti BitCoin‘ų visuomenės dalimi, pirmiausiai reikia turėti Bitcoin sąskaitą ir tik tuomet galėsite jų įsigyti. Kaip ir norint atlikti bankines operacijas, jums reikalinga sąskaita banke, taip ir čia – negalėsite gauti ar siųsti bitcoin’ų kol neturėsite bitcoin’ų sąskaitos. Skirtumas tik tas, kad čia sąskaitą išduoda ne bankas, o ją jūs susikuriate patys. Taip pat galite ir netgi patartina turėti ne vieną bitcoin’ų sąskaitą.

Bitcoin piniginė

Bitcoin piniginė tai yra vieta, kurioje laikomos jūsų Bitcoin piniginė sąskaitos ir jų raktai. Praktiškai visos piniginės įsimena jūsų Bitcoin sąskaitų raktus, todėl jums jų žinoti nebūtina. Piniginės yra dvejopos – yra internetinės piniginės ir yra programos, kurias galite susiinstaliuoti savo kompiuteryje ir turėsite piniginę.

Internetinės piniginės

Internetines pinigines dažnai būna lengviau valdyti, nes visas sunkus darbas atliekamas internetinės svetainės serveryje, o jums tiesiog sukuriama vartotojo sąsaja, per kurią galite prisijungti prie tos svetainės ir valdyti savo sąskaitas per web interfeisą. Susikurti tokią internetinę piniginę yra gana paprasta – panašiai kaip ir susikurti savo elektroninį paštą ar užsiregistruoti forume.

Dar nėra vėlu! Pabalnok Bitcoin!

Į traukinį įšokti dar gali ir tu! Naudingos informacijos niekas už nieką nedalina, rekomenduoju pačio išbandytą e-knygą (ebook, knyga anglų kalba) vos tik už 10 dolerių! Pasiskaityk šį puslapį, o tada jau žinosite ar nori uždirbti iš bitcoin’ų, kol dar bitcoin’o aukso amžius. Jei paskaitei ir nusprendei, kad nori pasinaudoti šia auksine proga, to puslapio apačioje rasi Buy mygtuką. Sėkmės!

Kaip uždirbti iš Bitcoin e-knygaBitcoin ebook

 

Skaityti straipsnįBitcoin - kaip uždirbti iš šios valiutos sėkmės?